Markanızı Dünya ile Tanıştırabilirsiniz.

ASTEAM İstanbul Teknik Üniversitesi Otonom Tekne Takımının 11 - 17 Kasım 2022 tarihleri arasında Avusturalya'nın Sydney kenti, tekne yarış merkezinde Robotx Otonom Denizcilik Yarışmasına Sponsor Olarak Davetlisiniz.

İTÜ  Otonom Tekne Takımı Desteklerinizi Bekliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü değerli üyelerimizden Doç.Dr. Derya Ahmet Kocabaş'ın danışmanlığında Gemi inşaatı ve makınaları bölümü öğrencisi Levent Yaman ve yapay zeka veri mühendisliği öğrencisi  Gökdeniz Turan' üstlendiği 11-17 Kasım 2022 tarihinde Avusturalya'nın Sydney kenti tekne yarış merkezinde  ABD Robonation organizasyonlu WAM-W araçların rota takibi, wahşi yaşam ile mücadele, ikmal, kod tarama ve  faydalı yük teslimi İDA ve İHA görevlerini yerine getirmesi planlanan yarışmaya sizlerde sponsor olabilirsiniz.

 

Dünya üzerinde 9 projeden biri olan ve Avrupa ve Türkiye'de tek temsilci olabilme kabiliyetli Genç Mühendis adaylarımızı yanlız bırakacak değiliz. Yerel Yönetimler ve iş adamlarımızdan bu tür faydalı aktivitelerin en iyi reklam olabileceği düşüncesi ile destekler talep ediyoruz. 

Tuyap Fuar Merkezimizde Genç Mühendislerimiz ile Yaptığımız video görüntülerini videolar bölümünde izleyebilirsiniz.

 

Zeki Kıran

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. yeniürünler.com 2021

Iyzico
En Yeni Ürünler; Yeni Moda, Model, Tasarım, Proje, Mimari, Endüstriel çalışmalar. First Concept Yapı Corıan, Montelli