Karavanist'in Ardından

Tüyap 2022 Karavanist Fuarında Röportajlarımız ve Görüşmelerimiz ile Birikimlerimiz Ön Başlıklar halinde Haber Yazımızda.

Profesyonel Avcısı Dolaşankurt ; Profesyonellerle Buluşmaya Devam Ediyoruz. Karavanist 2022 Tuyap Fuar ve Kongre Merkezinde Karavan Üretici Firmalar ve Fuara Stand Kuran İmalatçıların yanı sıra, Otomobil Sektörünün Hazır Karavanları ile Beraber, Araçların Karavan Haline Gelişini Gözlemledim. Çekme Karavanlar lüks imalatların yanı sıra, uygun Fiatlı Modeller, Çekme Karavan Modelleri Bilgilendirme videoları ile Kamp & Karavan severlere uzun yıllar faydalı olabileceğine inandığım Videolar Oluşturdum.  

Minimum Masraflı Karavanlar, Karavan Sahibi Olmak İsteyenlere Teknik ve Mali konularda Bilgiler toplayarak, Her bütçeye ve zevke uygun nasıl Karavan Sahibi  Oluruz Sorgulamaya çalıştım.

Karavan Teknolojisi , Karavan Sektöründe Görücüye Çıkanlar, Portakal Karavan, Gezginler, Efsane, İş Adamlarında Destek Arayan Proje Sahibi Öğrencilerimiz. Kamp & Karavan Sevenler Kamp Malzemeleri, Karavan Sektöründe ve sektöre yakın olanlar ile keyif verici  özel Röportajlar  ile Karavan Gündemine Katkı Sağlayabileceğimi Umuyorum.  ÖTV ve KDV Muafiyet ve indirimleri, Tescil , Karavan Kullanıcılarına Uzmanlardan Üretici Tavsiyeleri. Karavanist Turumuzda Üretici ve İhtiyaç sahipleri arasında Köprü Olmaya Çalıştım. İki gün boyunca Fuarda Tanıştıklarımla Takipçilerimizi tanıştırıp Bilgilendirmeye Özen Gösterdim.


Değişime Ayak Uydurmaya Hazırmısınız;  Küçük ve Orta Ölçekli Esnaf Sanatkar, Yenilikçi, Tasarımcı Ticari veya  Bireysel Gelişmekte Olan Dünya'ya Bakış Açınızı Genişletmeye, Tescil ve Sicil Güçlendirmeye Hazırmısınız ?
Karavan İmalatında Eksiğinizmi Var. Sorun Yok, Karavan Üretim Elektronik, seramik, Beyaz Eşya, Seyyar Malzemeler Aklınıza gelebilecek hemen her ürün.

Karavanist Kamp Karavan Fuarından, Size kamp portatiflerinin yanı sıra. Aklınıza Gelecek, gelmeyecek kamp malzemeleri oturduğunuz yerden bir tura nedersiniz ? Size birde karizma çekme bir kamp karavanı örneği sunalım ne dersiniz.
Çocuklar Portakal karavanı çok seveceksiniz. Karavanist Fuarın, Çocuklara özel iç dizaynı ile Portakal Karavanı çocuklarımız çok sevecek.

Karavanda, ÖTV, KDV, Vergiden Muaf olanlar; Stock Camper karavan imaltçısı, Karavandaki  son vergi indirim ve muhafiyetlerini ve iç dizaynı harika bir motokaravanın bu günkü ortalama maliyetini bakın nasıl anlattı.
Dizilerde Kullanılan Kulis Karavan İncelemek isteyenlere

Karavanist Fuarda Lux karavanların Özellikleri, Yeni Nesil Seyahat Edilebilir  Kulis karavan' da olan özellikleri.Aracınız Karavan Yapmaya Karar Vermeden Önce Neler Yapmalıyız. Aracımız Karavana Çevirmek İstiyoruz, Profesyonel Bir Üreticiye Teslim Ederseniz Kolay. Kendim Bu işi Hallederim Diyorsanız Biraz İşiniz var. Plan, Proje, Tescil Deneyimini 

Yaşayacaksınız.Karavanda Büyük Lux Corian Dönemi  ; Ötv siz, Kdv siz Lux Bir Karavana Sahip Olmak İstermisinizKaravanist'te ; Firma isimleri Modeller ile kısa , kısa Stand TuruSektörün Değerli firmaları Röportajları ile Tanıtım ve ürünlerhakkında genel bilgileri, kalite politikalarını bakın nasıl anlattıar.4 Seyyar Balkonda Yaşamak İstermisiniz Balkon Karavanda 24 saat zaman geçirebilirsiniz

Gençlik Hepimizin; Uluslararası Robotx Avusturalya Yarışmasında Şampiyon Olmaları bizim elimizde.Genç Mühendislerimize Destek Olmalıyız.İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektrik Elektronik Fakültesi Öğrencileri, Başarılı Mühendislerimiz, 11-17 Kasım Sydney  Tekne Yarış Merkezinde WAM-V Deniz Aracı Projesi ile  Robotx Otonom  Denizcilik  Yarışmasında Türkiye ve Avrupa'dan  Katılım İmkanının Kazanabilen , Dünya Üzerinde  Yarışmaya katılacak 9 Projeden Biri, Yarışmaya Hazırlanırken Sponsor Sıkıntısı Yaşasınlar İstemiyoruz.  Biliyoruz Sizlerde İstemezsiniz. Genç Mühendis Adaylarımızı Hep Birlikte Destek Olmalıyız.

Dünya Üzerinde  Yarışmaya katılacak 9 Projeden Biri, Yarışmaya Hazırlanırken Sponsor Sıkıntısı Yaşasınlar İstemiyoruz. İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektrik Elektronik Fakültesi Öğrencileri, Başarılı Mühendislerimiz, 11-17 Kasım Sydney  Tekne Yarış Merkezinde WAM-V Deniz Aracı Projesi ile  Robotx Otonom  Denizcilik  Yarışmasında Türkiye ye Birincilik ile Dönsünler İstiyoruz. 


Kampa Gideceksiniz; Neler Götürmeniz Gerektiğini Bir Gözden Geçirmeniz Gerekiyor. Belkide Hayati Önem Taşıyan Bir Kamp Malzemesini Bu Videoda Bulacaksınız.Kamp öncesi Nelere İhtiyaç Var Karavanist Fuardan Kamp & Karavan Malzemeleri

2 Efsane Karavan Nasıl Efsane Olmuş İzleyin. Efsane Karavanın Fuarda Ziyaretçisi eksik olmadı. Efsane Karavan Hakkında Merak ettikleriniz.


 Safter, sting, roxform, adalife, karizma, efsane, kulis karavan, bustronik, kılıvan
Kamp & Karavancı Başkan ; Karavan Çok, Kamp Yeri Sorun Dedi. Tekirdağ Doğa Kamp & Karavancılar Derneği Başkanın dan Yerel Yönetimlere uyarı niteliğinde sesleniş.

Karavan Fuarında Tekne Uzmanı,  Safter ;  Tekne Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz. Fiber Tekne Uzmanından Tatilinizi zehir etmeyin, Uzmanına srduk, Yeni kanunlar ile Ötv , Kdv de indirim ve muhafiyetleri, kullanım esnasında ödemeniz gereken harrç ve vergilerl hakkında Denizcilik uzmanı safter yetkilisi bakın nasıl izah ediyor.

Sting Karavan ; Dünyanın en kabiliyetli ara cı karavan olunca, Dünyanın en kabiliyetli aracı Askeri Kamyon Mercedes içinde her türlü konforu olan karavan olunca, Çölleri Kutupları aşabilecek imkana sahip olmuş oluyorsunuz. Roxform ; Yüksek Performans Kaliteli Üretim, Fiyat politikası Form Tutturacak gibi. 4*4 pikap otomobillere kabuk ve araç üstü çadır imalat ve satışı yapmaktayız.Adalife Karavan Alırken Dikkat Etmemiz gereken Teknik Özellikler; Karavan Sektörünün disiplinli Firmalarından Adalife temsilcisi Kendi imalatı olan Çekme karavanı anlatırken Dayanıklılık ve Kullanış anlamında özellikleri sıralayıverdi.Karizma Karavanlar 5 Kafadar Karizmatik Ortaklıktan; Birbirinden karizma modellerini ortaklıklarını Karavanist te bakın nasıl anlatıyorlar tanıtım röportaj videomuzda.

Fuarda Efsane Karavan Hayranlığı; Efsane Kamyon Karavanın ziyaretçiler rehber eşliğinde iç dizaynı görebilmeleri için sıra beklemek zorundaydılar. Rehberimizin açıklamaların izleyince Efsane karavanın Nasıl bir efsane olduğunu yaşayacaksınız.

Yeni Nesil Kulis Karavanın  Özellikleri : Marmara Karavan Üreticisi Lüx bir karavanda ve Kulis amaçlıda kullanılabilen, Şöför yaşam alanlı ve istirahat ve seyahat amaçlı Kulis karavanında olması gereken yeni nesil güncel özellikler bakın bir bir nasıl sıralanıyor.Bustronik Elektronik basamak; Kamyon, Minibüs, Karavanlar için otomatik Elektrikli, elektronik basamak modelleri, bir birinden farklı led donanımlı ürünler görmeye değer.
 

Küçük ve Orta Ölçekli Esnaf Sanatkar, Yenilikçi, Tasarımcı Ticari veya  Bireysel Gelişmekte Olan Dünya'ya Bakış Açınızı Genişletmeye, Tescil ve Sicil Güçlendirmeye Hazırmısınız ?Yeni ürünler tasarımlar markalaşma yolunda önemli adımlar atabileceğiniz platformumuzda bulunmak sizlere de güç katacaktır. Prodüksiyon ve yayıncılık deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz ile birlikte tescil güçlendirebiliriz.

Daima yanınızda ve yakınınızda olmaya özen göstereceğiz. Dolaşan Kurt Farkı ile profesyoneller ve profesyonel çalışmalar, ürün hizmet haber yayıncılığı ile yenilenmiş olarak siz saygı değer dostlarım başta olmak üzere sizler ile birlikte olmaya devam edeceğim.

Etkinliklerinizi, Fuar, Festival, Panayır,  Konferans, Kongre,  Firma, Dernek, Kooperatif, Spor klübü, sanat evleri, Tasarım - Tiyatro - Müzik - Müzahede - Konser etkinlikleri, Açılış, Seyahat, Siyasi faaliyetler, Aktiviteler, Öğrenci - İşçi - Memur tanışma dayanışma,  Hobisel Faaliyetler, Eğitim - İlim, Bilim - Teknoloji paylaşımları, Üretim - İmalat - tadilat çalışmaları,  Pazarlama - tanıtım çalışmalarınızı  sayfalarımızda değerli aktivite ve faaliyetlerinizi  sadece üyelik kaydı ile kendi tamamen ücretsiz sizlere ait sayfalarımızda yayınlama ve güncelleme imkanına sahipsiniz. 

Ekonomi, sanat, spor, arada bir siyaset , Güzellikleri yaşamak ve yaşatmak için  etkinliklerinizde YeniÜrünler olarak Dolaşan Kurt farkıyla daima yayında ve yanınızdayız.
 

Röportajlar İçin Video Galerimizi Ziyaret Edebilirsiniz

Dolaşankurt

Zeki Kıran  &  Efe Yılmaz Kıran

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. yeniürünler.com 2021

Iyzico
En Yeni Ürünler; Yeni Moda, Model, Tasarım, Proje, Mimari, Endüstriel çalışmalar. First Concept Yapı Corıan, Montelli