Denizcilik dünyası 19 Şubat’ta buluşuyor

Her yıl kesintisiz olarak, İstanbul Fuar Merkezi’nin, 85 bin metrekarelik sergi alanında, 3500’den fazla deniz aracını misafir eden CNR Avrasya Boat Show, 05 Mart 2022’de açılacak. Dünyanın dört bir yanından deniz meraklılarını ağırlayacak olan fuarda, yerli ve yabancı en prestijli markalar ürün, e

CNR Holding ve YATED tarafından organize edilecek olan CNR Avrasya Boat Show, mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı Avrasya Boat Show, katılımcı firmaların yanı sıra Türk denizciliğinin gelişmesine önemli katkılar sağlayacak.

Rotanız CNR Avrasya Boat Show olsun

Dünyanın en büyük ikinci denizcilik fuarı CNR Avrasya Boat Show, 19 Şubat 2022 tarihinde, 16’ncı kez organize edilecek. Global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde, 26 Şubat'a kadar açık olacak fuardan katılımcı ve ziyaretçilerin beklentisi yine büyük olacak.

Fuar 2021’de de mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı CNR Avrasya Boat Show, katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisi ve turizmine önemli katkılar sağlayacak.

 

Her yıl kesintisiz düzenlenen ve binlerce deniz severi ağırlayan CNR Avrasya Boat Show’da, 85 bin metrekarelik bir alan üzerinde, 3500’den fazla deniz aracını, dünyanın dört bir yanından gelen deniz meraklıları ile buluşturacak. Fuarda, yerli ve yabancı en prestijli markaların, en yeni ürün ve hizmetleri sergilenecek.

 

Siz de, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve YATED iş birliğiyle hayata geçirilen CNR Avrasya Boat Show’un kısıtlı alanlarından faydalanarak on binlerce deniz severle buluşmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için bizimle iletişime geçin.

Fuar Adı : CNR Avrasya Boat Show - 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı 
 
Organizatör :Pozitif Fuarcılık
 
Tarih : 19-26 Şubat 2022
 
Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi
 
Ziyaret Saatleri : 11.00-20.00

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. yeniürünler.com 2021

Iyzico
En Yeni Ürünler; Yeni Moda, Model, Tasarım, Proje, Mimari, Endüstriel çalışmalar. First Concept Yapı Corıan, Montelli